Kontakta oss

Kontaktuppgifter

Norsjö Betong
Västra Industriområdet
Storlidenvägen 2
935 93 Norsjö

Telefon
0918 - 333 40
E-post
magnus@norsjobetong.se
PDF-fakturor
faktura@norsjobetong.se

Direktkontakt

Image

Magnus Stenmark

Verkställande Direktör - Säljare
0918-333 41
070-659 27 49
magnus@norsjobetong.se
Image

Fredrik Norberg

Produktionsansvarig och Inköp
0918-336 75
070-692 33 42
fredrik@norsjobetong.se
Image

Örjan Eriksson

Ekonomiansvarig och Logistik
0918-333 40
070-659 35 21
orjan@norsjobetong.se
Image

Nina Lundberg

Säljare och Kvalitetsansvarig
0918-542 094
070-659 35 17
nina@norsjobetong.se
Image

Sonny Lindfors

Betongstation
0918-331 05
070-659 15 66
betong@norsjobetong.se
Image

Peder Persson

Utlastning
0918-542 092
070-659 35 61
Image

Kristoffer Hugosson

Verkstad
0918-54 20 93
070-659 35 92
kristoffer@norsjobetong.se
Image

Sune Persson

Förman
0918-542091
070-659 35 48
sune@norsjobetong.se

Hitta hit

Norsjö Betong
Västra Industriområdet
Storlidenvägen 2
935 93 Norsjö

Kontakta oss

Telefon
0918 - 333 40
E-post
magnus@norsjobetong.se
© 2020 Norsjö Betong AB. Alla Rättigheter Reserverade.